MÖBLER / Bord / Slagbord 7817603
nr 781 7603
Slagbord
1800-tal, längd: 60+ 2x66, djup: 96, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:23:18
300 kr
350 kr
750 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr